Menü

14 Temmuz 2012

Neopika'dan 3 Elbise ve 3 Gömlek Kazanma Şansı

Neopika henüz 2012 Haziran'ında 2 genç girişimci tarafından kurulan bir marka. Asıl hedeflediği kitle kendileri gibi genç olan 18 - 32 yaş arası olan Neopika, genç neslin alternatif markası olabilmek adına yola çıkmış. Dünya üzerinde hızla gelişmekte olan alternatif yaşam kültürünü yerli bir marka olarak müşterilerine sunmaya çalışan Neopika'da fotoğraf çekimlerinden ürünlerin tüm detaylarına kadar doğallık ve sadelik ön planda tutulmaya çalışılmış. Çekimlerinde profesyonel modeller de kullanmayan Neopika böylece potansiyel müşterileri arasından seçim yapıp müşterilerinin kendi üzerlerinde ürünlerin nasıl durduğunu rahatlıkla algılayabilmelerini sağlıyor. Gerçekçilik ve sadelik, ön plana çıkarmaya çalıştığı unsurlardan olan Neopika, ürünlerin kalite standartlarına birçok dünya markası ile yarışacak derecede önem veriyor. Üretim süreçlerinde özenle belirlenen dünyanın önde gelen markalarına üretim yapan tedarikçilerle çalışan Neopika, şu an sadece Neopika.com üzerinden satış yapmakta. İlerleyen sezonlarda ülkemize ithal edilmeyen birçok markayı da özenle belirleyip Türkiye'de satışa sunacaklarını da belirten Neopika, sizin de vazgeçemediğiniz bir marka olacaktır.

Peki Neopika sizlere neler hediye edecek? Neopika hem erkek hem de bayan takipçilerimizi mutlu edecek hediyeler sunuyor sizlere. Bayanlara piyasa değeri 69,99 TL ve 89,99 TL olan 3 elbise:

Neopika Kalp Desenli Şifon Elbise 69,99 TL 
Neopika Dantel İşlemeli Pileli Elbise 89,99 TL 
Neopika Çiçek Desenli Şifon Elbise 69,99 TL 
 Beylere ise satış fiyatı 49,99 TL ve 59,99 TL olan gömlekler:

Neopika Lacivert Kırmızı Küçük Kare Ekoseli Gömlek 49,99 TL 
Neopika Mavi Beyaz Çizgili Casual Gömlek 59,99 TL 
Neopika Camel Ekoseli Gömlek 59,99 TL

yarışma şartları
http://www.bedavayasiyoruz.net/2012/07/neopikadan-3-elbise-ve-3-gomlek-kazanma.html

1 yorum:

 1. Öncelikle çekilişimize katıldığınız için teşekkür ederiz. Sitenizi ziyarete geldiğimde şöyle bir uyarı aldım:
  "derinceece.blogspot.com sayfasında, kötü amaçlı yazılım dağıttığı bilinen www.miskinkek.com sitesine ait içerik var. Bu siteyi ziyaret ederseniz bilgisayarınıza virüs bulaşabilir.
  Google, devam etmeniz halinde bilgisayarınıza yüklenebilecek kötü amaçlı yazılımlar tespit etti. Bu siteyi daha önce ziyaret ettiyseniz veya güvendiğiniz bir siteyse, bu kötü amaçlı yazılımlar siteye kısa bir süre içinde eklenmiş olabilir. Şu anda bu siteyi açmamanızı tavsiye ediyoruz. Yarın yeniden deneyebilirsiniz ya da başka bir siteye gitmeyi düşünebilirsiniz.
  Sitelerinde kötü amaçlı yazılımlar tespit ettiğimizi www.miskinkek.com yönetimine daha önce bildirmiştik. www.miskinkek.com sitesinde tespit edilen sorunlarla ilgili daha fazla bilgi için Google Güvenli Tarama tanı sayfası bağlantısını ziyaret edin."

  Bilgilerinize...

  YanıtlaSil