Menü

27 Mayıs 2014

PLAYGRO'DAN EĞLENCE DOLU OYUN ALANI; "MUTLU ÇİFTLİK IŞIKLI VE SESLİ OYUN HALISI"‏                                                             PLAYGRO’DAN EĞLENCE DOLU OYUN ALANI;

                                                          “MUTLU ÇİFTLİK IŞIKLI VE SESLİ OYUN HALISI”


Playgro Mutlu Çiftlik Işıklı ve Sesli Oyun Halısı ile bebeğiniz için eğlence dolu bir oyun alanı yaratın!“Eğlenerek öğrenme” prensibi ile bebeklerin gelişimine katkıda bulunan oyuncak markası Playgro yeni ürünü ile bebeklere eğlence dolu bir oyun alanı sunuyor.

Playgro Mutlu Çiftlik Işıklı ve Sesli Oyun Halısı canlı renkleri ve eğlenceli oyuncakları ile bebeklere eğlence dolu bir alan yaratıyor.

Mutlu Çiftlik Işıklı ve Sesli Oyun Halısının dört kenarı katlanarak bebeğiniz için güvenli ve eğlenceli bir yuvaya dönüşüyor. Karşılıklı iki kenarı katlanarak ise bebeğinizin emekleyerek içinden geçebileceği bir yola dönüşebiliyor.Playgro Mutlu Çiftlik Işıklı ve Sesli Oyun Halısı oyun barı sallandığında ve küçük darbeler aldığında, otomatik devreye giren ışıklı müzik sistemi ile bebeklerin motor gelişimine destekte bulunuyor.Oyun barına asılı oyuncak, ayna ve sulu dişlik istenildiğinde çıkarılarak ayrı kullanılabilme imkânı sunuyor.


Tavsiye edilen tüketici satış fiyatı 169 TL’dir.

Basın bültenidir..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder