Menü

10 Mart 2016

YOĞUN BESLEYİCİ & CANLANDIRICI MASKE KIŞIN HIZLI BESİN KAYNAĞI:
Lezzetli bal kokusuyla enerji kokteyli
·         Soğuk kış aylarında ve mevsim değişikliğinde
·         Diyet sonrası ve dengesiz besleme 
·         Hamilelik süreci, yorgun, stresli ve hastalık dönemlerinde  
Acil besin takviyesi

Kullanımı: Ürünü haftada 1-3 kez kalın bir tabaka halinde yatmadan önce cilde sürüp 15-20dk beklettikten sonra pamuk yardımıyla kalan fazla ürünü bastırmadan siliniz.
Cildin yumuşacık ve ışıl ışıl olduğunu göreceksiniz.
1.       Gece maskesi olarak ince bir tabaka olarak uygulanabilir.
2.       Önemli bir etkinlik öncesi sağlıkla ışıldayan bir cilt için.
3.       Ellerinizin üzerine uygulamayı unutmayın.

Ürün Miktarı: 75 ml
Fiyatı: 189,00
 CİLDİNİZ İÇİN BESİN KOKTEYLİ

Cilt için gerekli besin takviyesi NUTRI MASK, hücresel metabolizmayı hareketlendirmeye, cildin nemlenmesini ve gün geçtikçe pürüzsüz ışıl ışıl bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.       8 VİTAMİN İÇERİĞİ (A, B1, B3, B5, B6, B8, C, E vitaminleri): Cildin doğal de
ğerleri için gerekli bu temel vitaminler yaşlanmaya karşı cildi güçlendirir, çevreden gelen hasara karşı korumaya ve cildin metabolizmasını düzenlemeye yardımcı olur.
       5 TEMEL ELEMENT VE MİNERALLER (Kalsiyum, Magnezyum, Çinko): Yaşlanmaya karşı rol oynayan temel elementler cildin sağlığına kavuşmasına ve aktif içeriklerin harekete geçmesine yardımcı olur. Serbest radikallere karşı korumayı hedefler, mikro-sirkülasyonu arttırarak cilt metabolizmasının hızlanmasını destekler ve cildin görünümünün güzelleşmesine yardımcı olur.
       OMEGA 3 & 6: Temel yağ asitleri olarak bilinen omega 3 & 6 temel yağ asitlerindendir ve vücudumuz tarafından üretilemez. Nutri Mask sayesinde cilde nüfuz ederek hücrelerin birbiriyle etkileşimini arttırmaya, hücre bariyerinin güçlenmesine ve sağlamlaşmasına destek olur.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder