Menü

07 Ocak 2011

Masum İnciler & ÜNT Kozmetik Kampanyası
UNT cilt bakımının lüks olmadığı, kadın ve erkeğin eşit olarak sağlıklı ve rahat bir cilde sahip olmayı hak ettiği ve her ürünün cilt için bir amacı olduğu felsefesini benimseyerek kurulmuştur. 2004'te kurulmasından bu yana, UNT tıbbi seviyede cilt bakım ürünleri konusunda gelişme ısrarını sürdürdü ve göz ardı edilemez sonuçlar elde etti; pazarın büyük bir kısmına oranla daha uygun fiyatlar sundu.

"UNT" adı "Untitled" kelimesinin kısaltılmış halidir. Çünkü biz, güzelliğin yalnızca bir kelimeyle ifade edilebileceğine inanmıyoruz. Ayrıca, UNT'nin güzelliğin sadece bir yanıyla ilişkili olamayacağını düşünüyoruz.

Güzellik peşindeki çabası süresinde, UNT şu prensiplerinden asla taviz vermedi:

- En son kozmetik formüllerini tıp uzmanlarının yardımıyla daha fazla geliştirir.
- Etkili ürünler. UNT yalnızca en yeni ve etkisi kanıtlanmış bileşenleri kullanır.
- Ekonomik fiyatlar. UNT üstün kaliteli ürünleri doğrudan imalat fiyatıyla müşterilerine sunar.
- Yenilikçi anlayış. UNT sürekli kendiyle yarışan ve bütün kullanıcıların cilt problemlerini çözmek için çalışan bir kuruluştur.
- Sağlıklı cilt hedefi. UNT öncelikle cilt sağlığını ve kullanıcılarına ait gerçek güzelliği açığa çıkarmayı hedefler.

Ürünlerimiz

UNT, kullandığı Fransa, Almanya, Japonya, İsviçre ve Amerika'daki bitkilerden elde edilen dünya kalitesine sahip biyoaktif bileşenlerle özdeşleşmiştir. Böylelikle, formülleri cildin genel sorunlarını hedef alan devrim niteliğinde moleküler solüsyonlar içerir. Dahası, doğrudan internet satışı sayesinde komisyonlar, dağıtım gibi fiyat artıran etkenleri bertaraf ederek ürünlerini herkesin alabileceği fiyatlarla sunmaktadır.

Bütün UNT ürünleri aşağıdaki niteliklere özellikle sahiptir:

- Hafif moleküler yapı
- Kolay emilirlik
- Hafif ve yağ içeriği düşük formül
- Yüksek yoğunlukta aktif bileşen içeriği
- Hipoalerjenik yapı
- Uluslar arası malzeme gelişimine paralel üretim

Geçen yıllar boyunca, UNT daha popüler bir hale geldi ve en iyi temizleme, nemlendirme, depigmente, sıkılaştırıcı ve yaşlanma karşıtı ürünler olarak dünyanın birçok yerindeki sayısız kullanıcı tarafından tanındı.

Tıbbi Uzmanlık

UNT uzmanları değişik alanlarda ihtisas yapmış biokimyacılar, dermatologlar, plastik cerrahlar, jinekologlar ve eczacılardan oluşur. Her bir uzman kendi alanındaki bilgisiyle UNT'nin birikimine katkıda bulunur ve uluslar arası bileşen maddeleriyle, UNT'nin kaliteli, güvenli ve ekonomik ürünleri dünyanın her yerindeki kullanıcılarına sunmasını sağlar.
bu güzel ürünle tanışmak istermisiniz;
http://masumkedi87.blogspot.com/2011/01/masum-inciler-unt-kozmetik-kampanyamz.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder