Menü

24 Mayıs 2011

lia'nın keyfi'nden şık hediye..Yeni marka yaratma konusunda 15’er yıllık yoğun iş tecrübesine sahip, büyük firmalarda görev almış, ayakkabı düşkünü iki profesyonel bayan tarafından yaratılan İnce Topuk markasının yola çıkış hikayesi şöyle:
2009 yılı yaz düğünlerinden biri  için ortaklardan biri; açık yeşil renkli, askıları parlak taşlı şifon elbisesinin altına açık yeşil, yüksek platformlu bir ayakkabı giymeyi hayal etti. Piyasada aradı ama elbisenin renginde ve istediği modelde bir ayakkabı bulamadı. Bunun üzerine elbise renginde saten kumaşla ve elbisedekilere çok benzer parlak taşlarla İstanbul Gedikpaşa’ daki atölyelerden birine gitti, hazır kalıplardan birine bu kumaşı diktirdi ve taşları da ayakkabının ön kısmına yerleştirdi. İşte, İnce Topuk markasının fikir tohumları bu ayakkabı ile atıldı.
Bu ayakkabıyı el işçiliği ile kendine özel yaptırdığını öğrenen çevresinden birkaç kişi de kendilerine özel ayakkabı yaptırmasını istedi. İlginin artması ile kişiye özel ayakkabı üretimini daha geniş kitlelere internet üzerinden ulaştırma fikri Ocak 2010’da detaylandırıldı. Yaklaşık 1,5 sene çok yoğun çalışmanın ardından İnce Topuk markası, Dünyada ve Türkiye’de ilk defa 3 boyutlu modelleme kullanılarak kişiye özel ayakkabı tasarımı yapılmasına fırsat veren bir site ile kaliteye ve şıklığa önem veren, kendi tarzını yansıtmayı seven  ayakkabı düşkün bayanlara hizmet vermeye başladı.

SİTEMİZ !
Ayakkabıya düşkün her bayan, zaman zaman kendi zevkini taşıyan bir ayakkabı tasarlamayı ve o ayakkabıyı ürettirip giymeyi hayal eder. “Bu elbisemin altına şöyle bir ayakkabı arıyorum” cümlesi bugüne kadar bir çoğumuz tarafından defalarca söylenmiştir.
İnce Topuk markası; kendi tasarımını giymeyi hayal eden, aradığını bulmakta zorlanan, mağazalarda birbirine benzer sıradan ayakkabılardan sıkılmış, yüksek kaliteli ve rahat ayakkabı giymeye hasret ayakkabı severler için Türkiye’de benzeri olmayan bir marka olarak yaratıldı.
Bu sitede Türkiye’de ilk defa internet üzerinde adeta parmak iziniz kadar sadece size özel ayakkabılar tasarlama ve ürettirme fırsatı bulabileceksiniz : “ Çünkü Siz Özelsiniz ! ” 
Burada, kendi tasarımlarınız içinde dilediklerinizi ürettirebilecek, dilediklerinizi ilerde ürettirmek üzere bu sitede saklayabileceksiniz. Bu tasarımlar siz isterseniz, sizin verdiğiniz isim ile diğer ayakkabı severlere sergilenebilecek.
Ayrıca bu sitede eşine az rastlanan, şıklıkları ile fark yaratan, yüksek kaliteli, rahat, sadece el işçiliği ve tamamen gerçek deri kullanarak özel olarak ürettiğimiz ayakkabılarımızı “Özel Modellerimiz” bölümü altında bulabileceksiniz.
Sitemizde sevgili gelin adaylarımızı da unutmadık tabii ki… Birbirinden zarif gelinliklerin altına çok şık gelin ayakkabısı bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Rahat, kaliteli ve şık gelin ayakkabılarını İnce Topuk markası olarak “Gelinlere Özel” bölümü altında beğeninize sunuyoruz.
Sizlerin tasarımlarınızı üretip hizmetinize sunuyor olmaktan; eşine az rastlanan, farklılığı detaylarda saklı, şık, rahat ve yüksek kaliteli ayakkabılarımızı  sizlerle buluşturuyor olmaktan büyük kıvanç ve mutluluk duyuyoruz…


Süslü - Saks Mavisi
Paris  (Paris)ve (Süslü-Mavi Saks)  
PeteklimPeteklim     ve     Helena        Helena
Kelebek - LilaMotif (turkuaz)Motif-Turkuaz ve Kelebek-Lila
hediye edilecek ayakkabı seçeneklerine gelince;İsteyene böylesi...

İsteyene aynısının böylesi :))
                                          katılım için;
http://lianinkeyfiblogu.blogspot.com/2011/05/gunun-yarsmasi.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder