Menü

12 Temmuz 2011

Depilissima Ağda Seti Ve Keratin Anti Ageing Krem Kampanyası

1. Talihliye 70 TL değerindeki Depilissima Kartış Sir Adğa Seti 100 ml

2. Talihliye Brezilya Fönü Fix Nano Keratin Anti Ageing Krem 250 Ml
www.bakimliolmak.com
1. Ürün Depilissima Sir Ağda Seti 100ml

Depilissima Sir Ağda Seti 100ml: Evde Sir ağda için gerekli olan tüm malzemeleri içermektedir. Kartuş Sir ağda genellikle bacak ve koltuk altı bölgeleri için idealdir. Bikini ve yüz bölgesi için Cezve ve konserve setleri tercih ediniz. Bu Set ile sizde evde kendi ağdanızı kendiniz yapabilirsiniz. Sir ağda da marka kalite çok önemlidir profesyonel ağdacıların ve güzellik salonlarının tercihi olan Depilissimayı sizde deneyin.


Depilissima Sir Ağda Set içeriği:

Depilissima 100 ml Kartuş Isıtıcı,

1 Adet Depilissima Naturel Kartuş,

1 adet 20 adetlik özel kesilmiş ağda bezi,

4 adet yağlı mendilden oluşur.

Şık çantası ile yer kaplamaz ve kolay taşınmasını sağlar.

Büyük bölgelerde Depilissima 100 ml setleri öneririz. Komple Ağda yapmayı düşündüğünüzde Depilissima 100 ml kartuşlar daha avantajlı ve kullanışlıdır.

1 adet 100 ML kartuş komple ağdanız için yeterli olacak arttığı takdirde de bir sonraki ağdanızda tekrar kullanabileceksiniz.

Set İçeriği;

1- Depilissima 100 ml Kartuş Ağda Isıtıcı: 100 ml sir ağdalar için tasarlanmıştır.Termostatlı ve rezistanslı sistemi ile 25-30 dakikada kıvama gelir ve ısıyı kullanım boyunca sabit tutar. Cihaz fişten çekilse de taşıyıcıdaki rezistans sayesinde 20 dakika süre ile tekrar fişe takılmadan kullanılabilir. Cihazın CE Belgesi mevcuttur ve cihaz 2 yıl süre ile garantilidir.

2- 1 adet Depilissima Naturel Kartuş Sir Ağda: Birinci kalite katkısız, natürel sir ağdadır. Doğal bal renginde ve şeffaftır. Pudra içermez.,Kuvvetli bir ağdadır. Hassas cilt ve bölge uygulamalarında, önden, cilde talk pudrası sürülmesi tavsiye edilir.

Çekiş gücü yüksek olan bu ürün genellikle bacak ve kollardaki inatçı kıllar için idealdir.

3- 20 adet Ağda Bezi : 1.sınıf A kalite ağda bezidir.Tok ve 100 gr. malzemeden üretilmiştir. Gözeneksiz, damarsız ve sıkı dokunmuştur. Esnemez ve dayanıklıdır. Ağdayı üzerine geçirmez. Aynı zamanda ekonomiktir.

4- Yağlı Mendil 4 Adet: İçerdiği E Vitamini sayesinde cildi derinlemesine nemlendirir, besler ve yeniler. Tek kullanımlıktır, özel bölgelerin el değmeden temizliği (bikini bölgesi, kol altı ve yüz gibi) için idealdir. Hijyenik temizlik sağlar.

5- Şık çantası ile yer kaplamaz ve kolay taşınmasını sağlar.
Garanti: Bu Ürün 2 Yıl Garantilidir. Garanti süresi boyunca ürününüz arızalanırsa bizimle ileişime geçip size vereceğimiz adrese anlaşmalı olduğumuz kargolar ile karşı ödemeli olarak kargo ücreti ödemeden gönderebilirsiniz. Ürününüz yenisi ile değiştirilip size geri gönderilir.

2.Ürün Fix Nano Keratin Anti Ageing Krem 250 ML
Fix Nano Keratin Anti Ageing Krem 250 ML: Keratin Saç Bakım Kremi Brezilya fönü Kalıcı fön uygulamasında kullanılan bileşenlerden bir tanesidir. Fix Nano Keratin Anti Ageing Krem Brezilya fönümüzün çok daha uzun süre saçımızda kalmasını saçlardaki kırıkları güçsüzlüğü giderilmesine yardımcı olur.

Brezilya fönü Kalıcı fön yaptırdıktan sonra Fönümüzün uzun süre kalıcı olabilmesi için her banyodan sonra saçlar nemli iken kurulamadan saç diplerine Fix Keratin Serum damlatıp masaj yapıyoruz daha sonrada Fix Nano Keratin Anti Ageing Krem sürüp 15 dakika bekletip saçlarımızı kurutuyoruz.

Fix Nano Keratin Anti Ageing Krem Tek başınada kullanılabilinir Brezilya fönü Kalıcı fön yaptırmanız şart değil. Güneşin kavurucu sıcağından, Fön makinesinden, boyalardan yıpranmış kırılmış saçlarınızı güçlendirir hacim ve parlaklık verir.

EVİNİZDE KULLANMAK İÇİN İDEAL ÖLÇÜDEDİR.
Piyasada bulamayacağınız bu ürünümüzle fön uygulaması sonrasında saçlardaki 5 ay kalıcılığı sağlayabilmeniz için kullanmanız gerekmektedir. Aksi taktirde yaptırdıkları brezilya fönü 4 ay sürmeyebilir.

Brezilya fönü uygulamayan bayanlarda kullandıkları takdirde saçlarındaki farklılığı gözleriyle göreceklerdir.


Fix Nano Keratin Brezilya Fönünün Faydaları
1 ) Saçlar uzamaya bağlı olarak 4 ay boyunca kalıcı bir şekilde fönlü duruyor

2 ) Saçlar verilen şekle göre kalıcılığını 6 - 8 ay boyunca koruyor (su dalgası, kırık fön vb...)

3 ) Kimyasallardan eksilen keratin tabakasını yeniliyor, röfleli saçlarınız eskisinden daha canlı, daha sağlıklı, daha parlak bir görünüme sahip oluyor.Brezilya Keratini saç düzleştirme, onarım ve bakım alanında son yüzyılda yapılan en büyük devrimdir.

Etkili sonuç alınabilmesi için aşağıdaki kurallara ve uygulama şekillerine uyulması önerilir:

Fix Nano Keratin Brezilya Fönünün Uygulanışı
1- Başarılı sonuç almak için saçları Sodyum içemeyen kendi şampuanı ile yıkamak gerekmektedir. Saç kremi kullanılmaması önerilir.

2-Saçlar yukarıdan aşağıya doğru fön makinesi ile kurutulur. Saç tamamen kuru olmalıdır. Kurutma aşamasında saçı fönlemek şart değildir, düzleştirmek için zaman kaybetmeyiniz.


3-Saçlar Brezilya keratini uygulamasına hazırlanır.


4-Brezilya keratini saçlara dipten başlayarak (kafa derisine yakın 1 cm boşluk bırakarak) sadece o amaçla ayrılan fırça ile sürülür. Bir kişiye ortalama 60 ila 80 gr arası Brezilya Keratini yetmektedir.


5-Saçlara Brezilya Keratini sürüldükten sonra, 40 dakika bekletiniz. Bekleme sonunda saçı fön makinesi ile kurutarak saçta kalan nemi tamamen alınız.


6-Saçlar önden enseye kadar ortadan ayrılır, ayrıca sol ve sağ taraf kulak üstlerinden 2'ye ayrılır. Yani saçlar dört eşit parçaya ayrılarak preslenmeye hazırlanır.

7-Brezilya Keratini uygulanmış saç yüksek ısıdaki (ortalama 230 vatt) profesyonel presle iyice düzleştirilir.

8- Yukarıdaki 7 maddeyi tamamladığımızda Brezilya Fönü Kalıcı fön Uygulamamız Tamamlanmış Oluyor.
Fakat Fönümüzün Uzun süre kalıcı olabilmesi için her banyodan sonra saçlar nemli iken kurulamadan saç diplerine Fix Keratin Serum damlatıp masaj yapıyoruz daha sonrada Fix Nano Keratin Anti Ageing Krem sürüp 15 dakika bekletip saçlarımızı kurutuyoruz.


ÇEKİLİŞİ KATILMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER...

http://guzelizcunkubakimliyiz.blogspot.com/2011/07/depilisima-agda-seti-ve-keratin-anti.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder