Menü

04 Eylül 2011

Kardelen ve Ucuzcuu.com ile 3 kişi sevinecek

tam 3 kişiye 3 güzel hediye1.Gutto Portakal Özlü Krem

C vitamini deposu olan portakal kabuklarından elde edilen portakal yağı selülit problemi olanlara, cilt bakımı yapmak isteyenlere önerilebilecek bir ürün. Cilde güzellik verir. Cildi sıkılaştırır sivilce ve akneleri kurutur. Selülitlerin azalmasını sağlar.

2.Gutto Nar Özlü Krem

Yüksek C vitamini içermesi nedeniyle kuvvetli bir antioksidandır. Özellikle selülitli bölgelere masaj yapılarak uygulanırsa çok faydası görülür. Cildi derinlemesine nemlendirir ve pürüzsüz bir görünüm oluşturur. Yaşlanmanın olumsuz etkilerini azaltır.

Nar Yağı Özlü Kremi ile pürüzsüz, gergin ve elastiki bir cilt elde ederken, ince çizgi ve kırışıklıkları minimize edebilirsiniz


3.Dermoday Salyangoz

Sorunlu ciltler için doğal ve alkolsüz bir toniktir. Kuru, normal-karma, yağlı cilt tipleri için ayrı ayrı oranlarda formüle edilmiştir .

Üstün formülünde bulunan ve % 100 doğal

* Helix Aspersa muller Allantoin cildin onarılmasında
* Papatya cildi yatıştırmada
* Yeşil Çay doğal kafein etkisiyle kan dolaşımını hızlandırmada
* Zeytin yaprağı içerdiği E vitamini ile cildi beslemede
* Avakado cildi canlandırmada ve hoşluk vermede
* Ihlamur kılcal damarların korunmasında
* Aynısefa anti-enflamamatuar etkisiyle cildi nemlendirmede
* Lantanin ciltteki aşırı yağın çözülmesinde parlaklığının giderilmesinde ve cildin bakterilere karşı direncinin artmasında, bu sayede akne oluşumunun engellenmesinde
* Aloe Vera cildin kadifemsi bir yumuşaklık kazanmasında

Çok etkili yardımcılardır.

Dermoday Salyangoz Tonik grubu Cilt gözeneklerini yumuşak formülüyle açar, cildinizi oksijen ile buluşturarak bakım kremine hazırlar.

şartlar için buyrun..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder