Menü

21 Ekim 2011

CHINA GLAZE ile3 BAYAN İZLEYİCİMİZ TANIŞACAK..(taslaktır pazartesi başlayacak katılmayın)  Oje deyince akan sular duruyor benim için çoğunluk bayan arkadaşım içinde böyle olduğunu düşünüyorum.Eller kişiliğimizi ele veriyor özellikle seçilen oje renkleri karakter analizinde çok önemli.Bakımlı ellerin tamamlayıcı bir parçası olan ojelerimizi seçerken büyük özen göstermeliyiz diye düşünüyorum ve siz sevgili izleyicilerimi sevindirecek bir kampanya başlatıyorum Umarım beğenirsiniz..
  Firmamızı biraz tanıyalım ne dersiniz..

Tanaçan Turizm ve Kozmetik A.Ş. adı altında 1984 yılında kurulan şirketimiz çeyrek asırı aşkın bir süredir sektörümüze hizmet vermektedir. Üründe kaliteyi, serviste güveninirliği ve eğitimde en üst seviyeyi önemseyen tüm kuaför, güzellik salonları,  spa, manikür-pedikür-ağda salonlarının vazgeçilmez ihtiyaçları olan sir ağda parafin, makyaj, manikür pedikür, hijyen ve tek kullanımlık ürün ihtiyaçlarını en güvenilir ve kaliteli ürünlerle karşılamak şirketimizin ilkesi haline gelmiştir. Tanaçan kozmetik çalışanları ürün satış öncesi ve sonrası hizmetleri, güçlü ve güvenilir bayilik ve ürün dağıtım ağı, en son teknolojilerle verilen eğitimleri, sağlık bakanlığı onaylı ürünleri, sanayi bakanlığı onaylı cihaz teknik servis danışmanlık ve hizmetleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Ürün, servis, eğitim kalitesinden ödün vermeden sektörün tüm ihtiyaçlarınıda en kaliteli ürünlerle karşılamak, sektörel sorunlara birlikte yanıt vermek Tanaçan Kozmetik A.Ş'nin öncelikli hedeflerindendir.

                                  
Değerli firmamızın siz okuyucularımıza da özel hediyeleri var. Bu kaliteyi seven ya da denemek isteyen tüm okuyucularımızı kampanyamıza bekliyoruz. Tanaçan kozmetikden 3 izleyicimize 2 şer  adetChina glaze oje hediye! 
Görselini gördüğünüz 2 resimden seçenekleri inceleyip dilediğinizi seçebilirsiniz.

Bunun için şartlarımız:
www.facebook.com/ChinaGlazeTanacan profilini ekleyiniz.
Twitteriniz varsa bu adresi izlemeye alınız. Bu +1 çekiliş hakkı olacak: http://twitter.com/#!/tanacankozmetik
Web sitesine üye olursanız +1 çekiliş hakkınız daha olacak: http://www.kozmetiksite.com/

Kampanyamızı facebook ve bloglarda duyurup Facebook linkınızle beraber ayrıntılı (Üye oldum, twitter adresim bu yada twittwrim yok gibi) aşağıya 1 yorum bırakınız.Kampanyamız 24 ekim-7 kasım tarihleri arasındadır.Katılan herkese bol şanslar dilerim..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder