Menü

19 Aralık 2011

DORE ÇORAP FACEBOOK'TA HEDİYE DAĞITIYOR..


DORE Çorap, 1967 yılında İstanbul'da kuruldu ve günümüzde hem Türkiye ve hem de uluslararası kadın çorap pazarında lider bir şirkettir.
Kalite DORE Çorap'larının başarısının anahtarıdır. Bu da DORE Çorap'larının müşterilerinin zevk ve ihtiyaçlarını karşılamasını sağlamaktadır.
DORE Çorap, bahsedilen üst kalite ile birlikte aynı zamanda hızlı otomasyon ve net bir teknolojik üstünlük ile diğer çorap fabrikaları ile rekabet, yapmış olduğu reklam ve pazarlama yatırımları ile teknolojinin de yardımıyla çabuk değişen pazar şartlarına kolay uyum sağlayarak, müşterileri ile ilişkilerinde etkin bir yönetim sunmaktadır.
Güncel hedef her zaman, sürekli olarak araştırma ve geliştirmeye yapılacak yatırımlar ile özgün ve şık ürünler sunarak DORE Çorap'larını uluslararası kadın çorabı pazarında öncü şirket yapmak olacaktır.DORE'DEN 2012 HEDİYESİ ÇORAP SETİ KAZANMAK İÇİN,
www.dorecorap.com 'a üye olup, Facebook ve Twitter sayfalarını takip edenler arasından çekilişle seçilecek 3 kişiye hediyeler verilecek
bence hiç durmadan katılın;
http://www.facebook.com/dorecorap#!/dorecorap

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder