Menü

20 Aralık 2011

Himalaya Tuzu ve Derinceece ile doğal mücize kampanyamız(2 ocak başlayacak katılmayın)

DOĞAL MUCİZE HİMALAYA TUZU
Dünyada yaşamı su ve tuza borçluyuz.
Su ve tuzun kalitesi de insan sağlığını çok derinden etkiler. Eğer biz, sağlıklı yaşamak istiyorsak, su ve tuzu gerektiği miktarlarda ve kalitede almak zorundayız. Bugün ne içtiğimiz suyun ne de yediğimiz tuzun kalitesi hakkında bir bilgimiz yoktur. Oysa su ve tuz insanoğlunun en önemli, vazgeçilmez ve hiçbir maddeyle değiştirilemez bir besin kaynağıdır. İnsan su ve tuzu gerekli miktarlarda ve kalitede almadığı zaman, yaşlanmayı hızlandırarak metabolizma bozukluklarına sebep olur. Bugün dünyayı saran ve çağın hastalıkları olarak adlandırılan, yüksek tansiyon, astım, kanser ve diğer nice hastalıkların Sebenlerinden biri yaşamın vazgeçilmez bu iki maddesinin gerekli miktarlarda ve kalitede alınmayışıdır. Yapılan en son bilimsel araştırmalara göre, insan sağlığı için en kaliteli tuzun Himalaya tuzu olduğunu göstermiştir. Himalaya kristal tuzuyla yapılan üç aylık bir tuzlu su kürü sonucunda, insanların bütün metabolik olaylarının doğal seviyesine ulaştığı ve rahatsızlıklarına iyi geldiği görülmüştür.
son bilimsel araştırmalara göre, insan sağlığı için en kaliteli tuzun Himalaya kristal tuzu olduğunu göstermiştir. Himalaya kristal tuzuyla yapılan üç aylık bir tuzlu su kürü sonucunda, insanların bütün metabolik olaylarının doğal seviyesine ulaştığı ve rahatsızlıklarına iyi geldiği görülmüştür.
Himalaya Tuzunun Bilinmeyen MucizeleriHimalaya Tuzu doğal ve etkili bir antihistaminiktir. Astım tedavisinde kullanılır.Himalaya Tuzu vücutta sitresi azaltan bir öğedir.
Beyin hücrelerinden asit fazlasının çıkarılmasını sağlar.
Böbreklerdeki asitin temizlenmesini sağlar. Vücutta yeterli tuz olmazsa asitlik giderek artar. Duygusal ve ruhsal sorunların tedavisinde kullanılır.(lityum)
Tuzlu su, doğal antioksidan görevlerini yapar ve vücudu zehirli atıklardan temizler.Himalaya Tuzu, kanserden korunma ve kanser tedavisinde yardımcı olur
Tuz, kas sıklığının ve gücünün korunmasını sağlar.
Düzensiz kalp ritmini dengeler, tansiyonu düzenler. Uyku düzenini sağlar uykuyu düzenler. horlamayı önler.
Diyabetik tedavisinde gerekli bir öğedir.
Vücut hücrelerinde, hidroelektrik enerji üretimini sağlar.
Doğumdan ölüme kadar sinir hücrelerinde bilgi ve iletişimi sağlar.
Besinlerin bağırsaklarda emilimini sağlar.
Özellikle astım anfizem ve kistik fibröz vakalarında akciğerleri mukoz salgıdan ve yapışkan balgamdan korur.
Dil üzerine konan tuz geçmek bilmeyen kuru öksürüğü tedavi eder.
Boğazda balgam toplanmasını ve sinüs tıkanıklığını giderir.
Gut ve guta bağlı artritin önlenmesini sağlar.
Uykuda ağızdan çıkan aşırı tükürük salgısına engel olur. Aşırı tükürük salgısı vücuttaki tuz yetersizliğinin göstergesidir
Kaslardaki krampların giderilmesini sağlar. Osteoporoz, su ve tuz yetersizliği sonucudur.
Tuz kemik yapısının sağlamlığı için gereklidir. Tuz, serotonin ve melatonin salgılanmasına neden olduğu için özgüvenimizi artırır ve kendinizi daha çok beğenmenizi sağlar.
Libidonun korunmasına yardımcı olur. (libido=insana yaşama gücü veren enerji)
Tuz çene sarkmasını önler.
Tuz bacaklarda ve uylukta damarların genişlemesine ve örümcek ağına benzer damar

ağlarının oluşumuna engel olur. Himalaya Kristal Tuzunda yaklaşık 84 mineral vardır. İnsanın vücudu bunların bir kısmına eser miktarda gereksinim duyar. Günümüz sofra tuzlarının içinden bu yararlı mineraller çıkarılır ve toz halinde kalması için, içine alüminyum silikat katılır. Alüminyumun sinir sistemi üzerinde toksik etkisi vardır. Alzheimer hastalığının başlıca sebeplerinden birisi bu alüminyumdur

Himalaya Tuzundan bu kadar bahsettikten sonra Bu tuzun faydalarından blog takipçilerimizin ve ziyaretçilerimizde faydalanmasını istedim ve Himalaya tuzunun ithalatçısı olan Proser Çevre Sağlığı nın satış sitesi www.enyakinmarket.com sitesinin sponsorluğu ile bir yarışma düzenledim.
Hediyemiz;
İçeriği;
1 Adet Çanak Himalaya Tuz Lambası
1 Adet Mini boy Himalaya Tuz Lambası
2 Adet 250 gr Sofralık Himalaya Tuzu
1 Adet 1,5 Kg Himalaya Banyo Tuzu
1 Adet Su ve Tuz Sağlıklı ve Formda Kalma Kitabı
2 Adet Bellodora Doğal sabun
 
Toplam 8 Adet Ürün
 
Yarışma Şartları

-Enyakinmarket site linkini veya Facebook sayfasını, Facebook
duvarlarınızda paylaşmanız;

-Enyakınmarket'in Twitterhesabını takibe almanız.

-Son olarak  twitter de
  
@himalayatuz  Orjinal Himaya tuzu ürünleri  için ulaşabileğiniz telefon no 0212 2751252  www.enyakinmarket.com  mesajını paylaşmanız
Kampanya tarih aralığımız 02.01.2012-16.01.2012
Tüm katılımcılara bol şanslar diliyorum